تبلیغات
یک قدم تا خورشید - آرزویی که محقق می شود
یک قدم تا خورشید
مپندار که تنها عاشوراییان را بدان بلا آزموده اندو لا غیر.../صحرای بلا به وسعت همه تاریخ است.

پیوندهای روزانه

موضوعات وبلاگ

آرشیو وبلاگ

لینکستان وبلاگ

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

آرزویی که محقق می شود

به نام خدا

در خطبه ی اول نماز جمعه ی هفته ی گذشته ی تهران که به امامت مقام معظم رهبری (حفظه الله) برگزار شد، حضرت آقا به عنوان بلند پایه ترین مقام سیاسی جمهوری اسلامی برای نخستین بار به کمک ایران به حزب الله لبنان در جنگ های 33 روزه و 22 روزه بر علیه اسرائیل غاصب و جنایتکار اشاره کردند، هرچند این مطلبی نبود که بر عقلا مخفی باشد، اما نکته اینجاست که این نخستین بار است که یک مقام رسمی جمهوری اسلامی چنین مطلبی را اعلام می کند. اعلام چنین مطلبی چند سال بعد از وقوع این وقایع مستمسک خوبی برای اسرائیل جهت توجیه حمله به ایران خواهد بود و البته این امر بر رهبر فرزانه ی ایران مخفی نیست. در واقع ایشان با اعلام این مطلب رژیم صهیونیستی را برای حمله به ایران تشویق می کنند.

حال سوال اینجاست که چطور امام خامنه ای، با آن بینش سیاسی عمیق و تدبیری که از ایشان سراغ داریم و به اعتراف دوست و دشمن در سال های اخیر و به خصوص بعد از واقعه 11سپتامبر با مدیریت صحیح، همه ی اتفاقات سیاسی منطقه را به نفع جمهوری اسلامی مصادره کردند، این طور بی مهابا به اسراییلی ها برای حمله به ایران چراغ سبز نشان می دهند؟

جواب این سوال را می توان در ادامه ی بیانات ایشان جستجو کرد. با دقت به این جمله ی حضرت آقا در ادامه ی خطبه های نماز جمعه که فرمودند: "غده ی حقیقتن سرطانی اسراییل باید در منطقه از بین برود و این مسئله بدون تردید محقق خواهد شد" و همچنین تاکیدات و پیش بینی های مکرر ایشان در دیگر سخنرانی ها بر نابودی اسراییل و آزادی قدس عزیز، اولین نکته ای که به ذهن متبادر می شود این است که شاید دیگر زمان محقق شدن این وعده ها رسیده باشد. یادمان نرود که چندی پیش مقام معظم رهبری در سخنانی تاکید کردند که ایران در موقعیت شعب ابیطالب نیست، بلکه در موقعیت بدر و خیبر قرار دارد.

با تامل بروی جملات امام خامنه ای و قرار دادن پازل گونه ی این جملات در کنار همدیگر و همچنین خبرهایی که حاکی از پیشرفت های نظامی ایران اسلامی است و هر روز در رسانه های داخلی و خارجی منتشر می شود و البته همه ی این ها درصدی از  توان نظامی جمهوری اسلامی را فاش می کند، می توان چنین استنباط کرد که ما به فتح الفتوح نزدیک می شویم و حالا دیگر زمان آن رسیده که یک بار و برای همیشه جهان اسلام از شر صهیونیست های جنایتکار خلاص شود.

کشور ایران کشوری صلح طلب است و به تاکید چندین باره ی مسئولانش و در راس آن ها مقام معظم رهبری هیچ گاه آغازگر جنگ نیست، اما اگر از جانب کشوری تهدید شود چه؟! آیا باز هم آرام می نشیند و به محکوم کردن کشور متجاوز بسنده می کند؟! قطعن این طور نخواهد بود و کشور متخاصم به شدت از این حماقت خود پشیمان می شود، حال اگر اسراییل که سابقه ی طولانی در انجام رفتار های احمقانه دارد باز هم این حماقت را انجام بدهد، آنوقت می توان گفت: کار تمام است. (ان شاء الله)

درباره وبلاگ

به نام خدا

این وبلاگ شخصی است و تمام مطالب آن، نظرات شخص من است.

اینجا مکانی است برای بیان اندیشه ها، عقاید و دغدغه هایمان، با نظرات و سوال های خود به روشن تر شدن حقیقت کمک کنید.

نوشته های کوتاه شما در قسمت کامنت ها و مطالب بلندتر در صفحه ی اصلی وبلاگ (یادداشت میهمان) عنوان می شود.

اختلاف نظر ما موجب بالندگیست، لطفن از ارسال کامنت های اهانت آمیز بپرهیزید.

یا علی
مدیر وبلاگ : یونس الف

آخرین پست ها

جستجو

نویسنده