تبلیغات
یک قدم تا خورشید - پسرم حالا نوبت توست
یک قدم تا خورشید
مپندار که تنها عاشوراییان را بدان بلا آزموده اندو لا غیر.../صحرای بلا به وسعت همه تاریخ است.

پیوندهای روزانه

موضوعات وبلاگ

آرشیو وبلاگ

لینکستان وبلاگ

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

پسرم حالا نوبت توست

به نام خدا

پسر قشنگم، علی رضا جان

حالا، تو مرد من هستی! یادت باشد بابا بعد از خدا من را به تو سپرده، و همه ی آرزو ها و آرمان هایش را.

یادت باشد حالا، بعد از بابا، چشم امید ما به توست، چشم امید همه ی دنیایی که در ظلم و خباثت فرو رفته به تو و آن دست های کوچک توست.

علی رضا جان، تو دیگر بزرگ شده ای، تو باید پا بگذاری جای پای بابا مصطفا تا روزی که می رویم پیش بابا من به او بگویم که در این مدت چقدر علی رضا پسر خوبی بوده، تا به او بگویم که در این مدت علی رضا چقدر خوب درس خواند و کار کرد ولی مثل تو برایش مهم نبود که مردم کار کردن های فشرده و مستمرش را ببینند یا نه.

به بابا مصطفا بگویم که در این مدت علی رضا هم مثل تو نسبت به دنیا بی تفاوت بود و همیشه مشکلات را به سخره می گرفت ولی نسبت به مشکلات مردم هرگز بی تفاوت نبود.

علی رضای قشنگم، مبادا اگر کسی را قبلا قبول داشته ای تا همیشه چشم بسته او را قبول داشته باشی که همیشه ملاک برای بابا مصطفا حال فعلی آدم ها بود.

مبادا اگر کسی خطش با تو متفاوت بود او را از خودت برانی که بابا همیشه می گفت: خداوند آدم ها را متفاوت آفریده و اِنّ اَکرَمکُم عِندَ الله اَتقیکُم.

پسر خوبم، یادت باشد هرگز نسبت به رهبری بی تفاوت نباشی تا به بابا مصطفا بگویم که علی رضا مثل تو نمی گذاشت کسی کوچکترین حرفی در جهت تضعیف ولایت بزند.

یادت باشد مثل بابا در کنار درس و تخصص، شجاعت و تعهد را هم خوب یاد بگیری، چون بابا همیشه می گفت مملکت ما به متخصص های بصیر و متعهد نیاز دارد.

عزیز دلم، یادت هست اسم بابا را در لیست غنی سازان هسته ای برای تقدیر توسط ریاست جمهوری و حج عمره ننوشتند و حتی او را دیدار حضرت آقا (حفظه الله) نبردند و چقدر دل بابا شکست!! اما آن که این ها اسمش را ننویسند خدا اسمش را می نویسد و دیدی که خود خدا چقدر خوب از بابا مصطفا تقدیر کرد! مبادا کارت فقط برای خوشامد این و آن و ارتقا مدرک یا مقاله باشد که بابا همیشه می گفت تلاشی که برای خدا نباشد تلاش بیهوده ای است .

علی رضای عزیزم، آن وقت ها دختر بسیجی ها به من می گفتند با مصطفا عروسی نکنم چون فکر می کردند خیلی خشک و متعصب است، اما من می دانستم که او بر سر ارزش ها معامله نمی کند، و هیچ وقت نگران این نبود که دیگران در موردش چه می گویند، هرگز رضای خدا را با رضای خلق عوض نمی کرد.

عزیز دلم، تو دیگر مرد شده ای، مبادا از غم فقرا و محرومان غافل شوی که بابا همیشه می گفت: سینه مرد خانه ی غم هاست.

پسر خوبم، مبادا دنیا تو را بفریبد و مانند کسانی شوی که خود را انقلابی می دانستند ولی از انقلاب برای خود نان و نام دست و پا کردند و هر روز شکم هاشان را بزرگ تر کردند و قصرهاشان را آبادتر.

علی رضای خوبم، وقتی که رفتیم پیش بابا، من به او می گویم که علی رضا همه ی فکر و ذکرش خدمت به اسلام و انقلاب بود، اما هیچ گاه به فکر سهم خواهی از انقلاب نیفتاد و وجودش را برای خدا خالص کرده بود، آنوقت بابا هم مثل من به تو افتخار می کند و حتما از خدا می خواهد که در عوض با هم بودن کوتاهمان در دنیا، با هم بودنی به وسعت همه ی جاودانگی در بهشت و در کنار بهترین بندگان خدا به هر سه ی ما عطا کند.

دوستار همیشگی تو

مادرت

درباره وبلاگ

به نام خدا

این وبلاگ شخصی است و تمام مطالب آن، نظرات شخص من است.

اینجا مکانی است برای بیان اندیشه ها، عقاید و دغدغه هایمان، با نظرات و سوال های خود به روشن تر شدن حقیقت کمک کنید.

نوشته های کوتاه شما در قسمت کامنت ها و مطالب بلندتر در صفحه ی اصلی وبلاگ (یادداشت میهمان) عنوان می شود.

اختلاف نظر ما موجب بالندگیست، لطفن از ارسال کامنت های اهانت آمیز بپرهیزید.

یا علی
مدیر وبلاگ : یونس الف

آخرین پست ها

جستجو

نویسنده