تبلیغات
یک قدم تا خورشید - إن الذین قالوا ربنا الله ثم استقاموا
یک قدم تا خورشید
مپندار که تنها عاشوراییان را بدان بلا آزموده اندو لا غیر.../صحرای بلا به وسعت همه تاریخ است.

پیوندهای روزانه

موضوعات وبلاگ

آرشیو وبلاگ

لینکستان وبلاگ

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

إن الذین قالوا ربنا الله ثم استقاموا

به نام خدا

این روزها که به دلیل کارشکنی و تحریم های خباثت آلود آمریکا و کشور های اروپایی و البته بی کفایتی برخی مسئولین کشور و توطئه و فتنه ی منافقان و گرگانی که در لباس میش مدعی ملت هستند ولی به هر نحوی با دم تکانی برای اربابان آمریکایی و صهیونیست خود خون ملت را در شیشه کرده اند، کمر مردم زیر بار گرانی و فشار اقتصادی خم شده، برخی ساده اندیشان و کج فهمان خیلی زودتر از این که خود آمریکایی ها تصورش را بکنند پرچم سفید را بلند کرده اند و به "غلط کردیم" افتادند و دم از لزوم مذاکره با آمریکا می زنند، و این طور وانمود می کنند که با مذاکره با آمریکا و دست برداشتن از حق هسته ای ایران و دست کشیدن از حمایت از مردم مظلوم فلسطین همه ی مشکلات و گرفتاری های ملت ایران حل می شود. اما خدا را شکر که به واسطه ی وجود و تاثیرگذاری امام خامنه ای (حفظه الله) _این سید بصیر و شجاع و آگاه از فقه و اصول ناب اسلام محمدی (ص)_ این وادادگان و بندگان دنیا نخواهند توانست به عزت و غیرت ملت ایران که به واسطه ی خون بیش از 300هزار شهید و مجاهدت و ایثار ملیون ها دلداده ی الله در طی سال ها صبر و استقامت به دست آمده چوب حراج بزنند و صحبت های اخیر حضرت آقا در جمع مردم تبریز آب سردی بود بر پیکر این دنیازدگان.

امام خمینی (ره) زمانی فرمودند: "ملت ایران در عصر کنونی از ملت حجاز در زمان رسول الله (ص) و ملت عراق در عصر امیرالمومنین (ع) بهتر هستند" اما مطمئنن منظورشان این آدم هایی نبوده که با اندک فشار اقتصادی فوری داد و فریادشان در می آید که: مردمی که گشنه اند انرژی هسته ای به چه دردشان می خورد؟! چرا که در میان همین مردم حجاز تعداد بسیاری بودند که بعد از ایمان به رسول الله 3 سال تمام در شعب ابیطالب تحت شدیدترین محاصره اقتصادی روزشان را تنها با یک نیم خرما شب مب کردند یا از شدت گرسنگی سنگ می مکیدند و سنگ بر شکم هاشان می بستند. آیا ما به آنجا رسیده ایم؟!

درست است که برنج بی کیفیت کیسه ای 38هزارتومان شده و پسته به کیلویی 60هزار تومان رسیده اما کدام یک از ما سفره های شام و ناهارمان خالیست؟! البته هستند فقرا و نیازمندانی که شب ها شکم گرسنه به خواب می روند اما این داد و هوارها و این ننه من غریبم بازی ها که از جانب آن ها نیست! آن بیچاره ها که 34 سال است پای انقلاب و ولایت و دین و شهدا ایستاده اند، اصلن این انقلاب متعلق به مستضعفان است.

مگر خداوند در قرآن نفرموده که "ان الذین قالوا ربنا الله ثم استقاموا تتنزل علیهم الملائکه الاّ تخافوا و لا تحزنوا و ابشروا بالجنه التی کنتم توعدون" پس این استقامت کجا باید خودش را نشان بدهد؟ مگر خداوند نفرموده که "گمان مکنید بعد از آن که گفتید ایمان آوردیم شما را به حال خود رها می کنیم و مورد آزمایش قرار نمی دهیم" پس این فشارها مگر غیر از آزمایش الهیست؟! مگر خداوند نفرموده که "ان مع العسر یسرا" پس چرا به آیات خداوند ایمان نمی آورند؟! این ها وعده های خداوند است مگر در وعده های خداوند شک دارند؟! مگر غیر از این است که این سید وارسته و دل سوخته تنها حرف خدا و پیغمبر (ص) را می زند؟ پس چرا این قدر او را آماج دشنام ها و تهمت ها و فشارها قرار می دهند؟ آن ها که نمی دانند بدانند طبق صریح قرآن کریم وادادگی در برابر کفار و التماس طاغوت ها را کردن حرام قطعی است "و لن یجعل الله للکافرین علی المومنین سبیلا" خب این مجتهد و فقیه به احکام دین خدا گناهش چیست غیر از این که حرف خدا را می زند و پا جای پای پیامبر خدا (ص) گذاشته که این همه بر علیه او توطئه و دسیسه می کنند و راه به راه دم از مذاکره با آمریکا می زنند؟

 از دشمن که انتظاری غیر از دشمنی نیست، من تعجبم از آن هاییست که خودشان انقلاب کرده اند و امام (ره) را درک کرده اند و به قول خودشان انقلابی هستند و دلسوز ملت، مگر شما ادعا ندارید که برای خدا قیام کردید؟1 برای دین خدا قیام کردید!؟ خب این هم دین خدا... چطور شد موقع آزمایش که رسید کم آوردید؟! حد اقل مرد باشید و بگوئید دین خدا را برای آبادی دنیا و پر کردن شکم هاتان می خواستید.

ایران و جمهوری اسلامی شاید روزی با امریکا مذاکره هم بکند اما آن روزیست که آمریکا همه ی تحریم ها را برداشته باشد، حق هسته ای ملت ایران را پذیرفته باشد، دارایی های بلوکه شده ی ایران را پس داده باشد، از ملت به خاطر 1 قرن خباثت و توطئه و دشمنی عذرخواهی کرده باشد، خسارت های ناشی از جنگ تحمیلی و اقدامات منافقان را حداقل از لحاظ مادی جبران کرده باشد و از همه مهمتر ولی امرمان اجازه داده باشد. شما این آرزو را به گور می برید که جوانان این مملکت مولایشان را تنها بگذارند و ایران باز هم وا داده و بله قربان گوی مستکبران جهان بالاخص آمریکا شود، ما کاری می کنیم که در تاریخ بنویسند ایرانی ها گرسنه بودند ولی در مقابل مستکبران سر خم نکردند! (ان شا الله).

درباره وبلاگ

به نام خدا

این وبلاگ شخصی است و تمام مطالب آن، نظرات شخص من است.

اینجا مکانی است برای بیان اندیشه ها، عقاید و دغدغه هایمان، با نظرات و سوال های خود به روشن تر شدن حقیقت کمک کنید.

نوشته های کوتاه شما در قسمت کامنت ها و مطالب بلندتر در صفحه ی اصلی وبلاگ (یادداشت میهمان) عنوان می شود.

اختلاف نظر ما موجب بالندگیست، لطفن از ارسال کامنت های اهانت آمیز بپرهیزید.

یا علی
مدیر وبلاگ : یونس الف

آخرین پست ها

جستجو

نویسنده