تبلیغات
یک قدم تا خورشید - لبیــــــک یا رسول الله
یک قدم تا خورشید
مپندار که تنها عاشوراییان را بدان بلا آزموده اندو لا غیر.../صحرای بلا به وسعت همه تاریخ است.

پیوندهای روزانه

موضوعات وبلاگ

آرشیو وبلاگ

لینکستان وبلاگ

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

لبیــــــک یا رسول الله

به نام خدا

.

 این روزها در مورد اکران فیلم موهن نسبت به ساحت مقدس پیامبر رحمت و مغفرت حضرت محمد (ص) بحث ها و واکنش های بسیاری در محافل مختلف شاهد بودیم و خدا را صد هزار مرتبه شکر این بار هم این حرکت مشمئز کننده ی دشمنان اسلام موجب تحکیم وحدت میان مسلمانان و پرده افتادن از چهره ی خبیث و زشت آمریکا و صهیونیست ها و اعوان و انصارشان شد. آن چه این روز ها ذهن من را به شدت درگیر خودش کرده بود این بود که این انسان نماهای بی شعور چرا باید کاری بکنند که اولن دل های مسلمانان را به هم نزدیک تر کند، ثانین نفرت عمومی را از آن ها بیشتر و بیشتر کند، ثالثن سفارت خانه هایشان در کشورهای دیگر این گونه مورد تهدید و حمله قرار بگیرد، رابعا بسیاری از محققان و متفکران مسیحی و یهودی و حتا مسلمان را به مطالعه ی عمیق و جدی در مورد اصل دین اسلام و پیامبر اکرم تشویق کند و... در واقع همه ی این ها نشان از اوج حماقت و نادانی دشمنان اسلام دارد، لیکن وقتی این داستان با کاریکاتور های چاپ شده در یک روزنامه فرانسوی ادامه پیدا کرد مطمئن شدم که قضیه پیچیده تر از این هاست و آمریکا و صهیونیسم جهانی علاوه بر زشت نشان دادن چهره اسلام هدف دیگری را نیز دنبال می کنند که کار کثیف خودشان را ادامه می دهند. تا این که دلیل این گستاخی ها را در لابلای سخنان رهبر انقلاب پیدا کردم.

غرب از بیداری اسلامی کشورهای منطقه به ستوه آمده و حقیقتن منافع خودش را با قدرت گرفتن اسلام خواهان در اقصا نقاط خاورمیانه در خطر می بیند. از دست رفتن مصر به تنهایی کافی است تا به اندازه ی همه ی عمر آمریکا و غرب را مستاصل و ناامید کند، کشور های اسلامی از جمله مصر و لیبی که حالا حکومت های دست نشانده شان سقوط کرده اند کشورهای حائز اهمیتی هستند و در طول تاریخ نیز از لحاظ دینی و جغرافیایی بسیار تاثیر گذار بوده اند، اگر در این کشور ها، بعد از انقلاب، ثبات باشد اهداف انقلاب یک به یک محقق می شود و این کشور ها در کنار ایران و لبنان و دیگر کشور های انقلابی به امت متحد و یکپارچه ی اسلام تبدیل می شوند که آمریکا و اسراییل و انگلیس و فرانسه در مقابلشان واقعن زبون خواهند بود. پس نباید بگذارند که این کشور ها روی آرامش را ببینند و ذهن انقلابیون معطوف کانون های علمی و هسته های فکری انقلاب باشد. آن ها به دنبال آن هستند که در این کشور ها که درصدی از جمعیتشان را مسیحی ها و یهودی ها تشکیل می دهند جنگ احزاب شکل بگیرد و مسیحی کشی و یهودی کشی باب شود. آن ها از اسلام قدرتمندِ مدبرِ آگاه می هراسند و لذا نیاز به یک اسلام افراطی و طرد شده دارند تا نتواند در مناسبت های بین المللی نقشی داشته باشد.

البته علمای اسلام از جمله علمای مصری تاکنون به خوبی توانسته اند این توطئه را خنثا کنند و امت را به سوی تعقل رهنمون سازند و ان شاالله در ادامه هم موفق خواهند بود والله خیر الماکرین.

درباره وبلاگ

به نام خدا

این وبلاگ شخصی است و تمام مطالب آن، نظرات شخص من است.

اینجا مکانی است برای بیان اندیشه ها، عقاید و دغدغه هایمان، با نظرات و سوال های خود به روشن تر شدن حقیقت کمک کنید.

نوشته های کوتاه شما در قسمت کامنت ها و مطالب بلندتر در صفحه ی اصلی وبلاگ (یادداشت میهمان) عنوان می شود.

اختلاف نظر ما موجب بالندگیست، لطفن از ارسال کامنت های اهانت آمیز بپرهیزید.

یا علی
مدیر وبلاگ : یونس الف

آخرین پست ها

جستجو

نویسنده