تبلیغات
یک قدم تا خورشید - حاشا و کلا که این گونه مسلمانی کنیم
یک قدم تا خورشید
مپندار که تنها عاشوراییان را بدان بلا آزموده اندو لا غیر.../صحرای بلا به وسعت همه تاریخ است.

پیوندهای روزانه

موضوعات وبلاگ

آرشیو وبلاگ

لینکستان وبلاگ

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

حاشا و کلا که این گونه مسلمانی کنیم

به نام خدا

.

این جا ایران است. مملکت مردم مسلمان، مملکت آموزه های قرآنی، کشور انقلاب 57، سرزمین روز جهانی قدس، کشور جمهوری اسلامی و پرچمدار توحید و عدالت و اسلام ناب محمدی، این جا مردم روزه هستند اما...

اما این جا هم باید به دهکده ی جهانی بپیوندی، این جا هم باید به دموکراسی احترام بگذاری و برای آزادی تلاش کنی، این جا هم باید هولوکاست را بپذیری و از آن واقعه شرمنده باشی، این جا هم باید برای دستگیری یک مجرم بهایی هو و جنجال راه بیاندازی، باید برای سگ و گربه ها حرمت قائل باشی، باید برای شکستن یک مجسمه ی بودا در بامیان افغانستان به حال وضع حقوق اقلیت ها تاسف بخوری، باید برای اعدام یک زن بدکاره هر جا نشستی از وضع حقوق بشر کشورت گلایه کنی، و حتا این جا هم چه اهمیتی دارد که 20هزار یا خیلی بیشتر مسلمان میانماری را سوزانده اند، مهم این است که تحریم نشویم، مهم این است که اسکار بگیریم، مهم این است که ما را در مجامع بین المللی بپذیرند، مهم تنش زدایی است!! چرا باید خودمان را درگیر مسائل سطحی و بی ارزشی بکنیم که وجه ما را در دنیا خراب می کند؟! گیریم که روزانه 20 مسلمان را در میانمار به فجیع ترین شکل می کشند، آن ها را از خانه هاشان بیرون می کنند، اموالشان را غارت می کنند، گیریم که تا کنون چندین مسجد را در میانمار خراب کرده اند، به تو چه؟ به من چه؟ به ایران چه ارتباطی دارد؟ این جا هم هرچه ساکت تر باشی مسلمان تری. مگر مجامع حقوق بشری لب تر می کنند، مگر سازمان ملل و صلیب سرخ اعتراضی کردند که ما کاسه ی داغ تر از آش بشویم و بخواهیم خودمانرا با دنیا دربیاندازیم، این جا باید به فکر مرغ باشی.


پی نوشت:

هولوکاست که یک دروغ تبلیغاتی است که حتا خودشان هم آن را باور نکرده اند اما برای آن که عملکرد خیانت بار داعیه داران حقوق بشر غربی را در قبال خون 20هزار مسلمان میانماری بسنجیم خوب است یادمان بیاید که در حادثه ی مشکوک 11 سپتامبر حداکثر 2900 آمریکایی کشته شدند و به این بهانه 2 جنگ خونین وحشتناک راه انداختند.

درباره وبلاگ

به نام خدا

این وبلاگ شخصی است و تمام مطالب آن، نظرات شخص من است.

اینجا مکانی است برای بیان اندیشه ها، عقاید و دغدغه هایمان، با نظرات و سوال های خود به روشن تر شدن حقیقت کمک کنید.

نوشته های کوتاه شما در قسمت کامنت ها و مطالب بلندتر در صفحه ی اصلی وبلاگ (یادداشت میهمان) عنوان می شود.

اختلاف نظر ما موجب بالندگیست، لطفن از ارسال کامنت های اهانت آمیز بپرهیزید.

یا علی
مدیر وبلاگ : یونس الف

آخرین پست ها

جستجو

نویسنده