تبلیغات
یک قدم تا خورشید - "قلاده های طلا" یکی از همان خاکریزهاست
یک قدم تا خورشید
مپندار که تنها عاشوراییان را بدان بلا آزموده اندو لا غیر.../صحرای بلا به وسعت همه تاریخ است.

پیوندهای روزانه

موضوعات وبلاگ

آرشیو وبلاگ

لینکستان وبلاگ

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

"قلاده های طلا" یکی از همان خاکریزهاست

به نام خدا

جناب آقای طالبی

در شرایطی که سینما و سینماگران ایرانی در منجلاب ابتذال و فساد دست و پا می زنند و هر از گاهی فریاد یکی از دلسوزان و متعهدان بدنه ی سینما، از کارگردان و بازیگر و عوامل را می شنویم که از گسترش فساد و تباهی در سینما سخن می گویند.

در شرایطی که سینماگران ایرانی خود را مفتخر می دانند به جایزه گرفتن از دست ماسون ها و صهیونیست های جنایتکار و برای رسیدن به این افتخار حاضرند هر نوع سیاه نمایی و حقارت را به کشورشان و مردم آن نسبت بدهند.

در شرایطی که روشنفکران غرب زده ی سینمای ایران برای رسیدن به جایزه های اربابانشان مسابقه ی دم تکان دهی گذاشته اند.

در شرایطی که سفیران سینمای ایران حتا در کشورهای آفریقایی مسلمان هم شوی بی غیرتی بر پا می کنند.

در شرایطی که بازیگران سینمای ایران خود را متعلق به سینمای مبتذل و هرزه می دانند.

و در شرایطی که بعد از گذشت 33 سال از پیروزی انقلاب ملت مسلمان ایران، رهبر عزیزمان هنوز هم فرهنگ و هنر را خاکریز فتح نشده ی انقلاب می داند.

فیلم شما که به اذعان کارشناسان و متخصصان منصف سینما با هر گرایش فکری هم از لحاظ فرم و هم از لحاظ تکنیک جز آثار برجسته ی سینمای ایران است، روح تازه ای در کالبد بی جان سینمای متعهد ایران بود.

آقای طالبی عزیز

اگر قلاده های طلا تنها یک جناح سیاسی را راضی می کرد و یا تنها از زاویه ی دید برندگان انتخابات 88 ساخته می شد، هرگز از طرف دشمنان ایران اسلامی و اپوزیسیون بایکوت نمی شد، چون در آن صورت مخالفان نظام را بر سر مواضع خود راسخ تر می کرد. فیلم شما با همه ی شرایط سختی که برای ساختن آن پیش رویتان بود فیلمی قابل دفاع و متکی به مستندات همه مدعیان انتخابات 88 است.

"قلاده های طلا" ی شما سینمای تعهد و تخصص است، سینمای امام روح الله و سید مرتضاست.

قلاده های طلا، سینمای افسون زده و غرب زده ی سینماگران به اصطلاح روشنفکر و هرزه ی ایران نیست که انگار سال هاست خوابند و خواب خرس و خروس می بینند،  قلاده های طلا همان خاکریز فتح نشده است.

از شما ممنونم به خاطر همه ی آنچه در این مجال گنجید و نگنجید و از همه ی این ها مهم تر از شما ممنونم به خاطر لحن و ادبیات زیبای شما در برنامه ی 7.

و اما جناب اصغر فرهادی و امثالهم

بدانید که سینمای قلاده های طلا، گوشه ای از حقیقت سینمای ایران است، سینمای معرفت و شناخت، سینمای آشتی ملی، سینمای اعتلای نام ایران و اسلام، سینمای بصیرت و دانایی و بیداری.

 سینمای قلاده های طلا سینمایی است که از جنایتکاران جایزه گدایی نمی کند و این سینماست که درد دین دارد و به درد دین می خورد و این هنر است که نور حقیقت در آن متجلی است.

آن هنری که بیش از نیمی از مردم دنیا را جهان سومی می خواند و عقاید و تاریخ و فرهنگ و تمدنشان را به سخره می گیرد، آن هنری که ابزار زورگویان دنیاست برای تجاوز به سرزمین و ناموس و هستی ملت های بی پناه، آن هنری که با سیاه نمایی و دروغ حقایق را به نفع سیاست های کثیف صاحبانش وارونه نشان می دهد، آن هنری که عون ظالم است و خصم مظلوم... آن هنری که مستی و غفلت ایجاد می کند، آن هنری که بازیگر سینمای آن خود را هرزه و مبتذل می خواند! آن هنر مسخر صاحبان صهیونیست هالیوود است و به بهترین نحو هم از پسش بر می آیند، پس بی خود زور نزنید، شما در بهترین شرایط نوچه های دست چندم هالیوود هم نیستید.

درباره وبلاگ

به نام خدا

این وبلاگ شخصی است و تمام مطالب آن، نظرات شخص من است.

اینجا مکانی است برای بیان اندیشه ها، عقاید و دغدغه هایمان، با نظرات و سوال های خود به روشن تر شدن حقیقت کمک کنید.

نوشته های کوتاه شما در قسمت کامنت ها و مطالب بلندتر در صفحه ی اصلی وبلاگ (یادداشت میهمان) عنوان می شود.

اختلاف نظر ما موجب بالندگیست، لطفن از ارسال کامنت های اهانت آمیز بپرهیزید.

یا علی
مدیر وبلاگ : یونس الف

آخرین پست ها

جستجو

نویسنده