تبلیغات
یک قدم تا خورشید - زبیر هم منا اهل البیت بود!
یک قدم تا خورشید
مپندار که تنها عاشوراییان را بدان بلا آزموده اندو لا غیر.../صحرای بلا به وسعت همه تاریخ است.

پیوندهای روزانه

موضوعات وبلاگ

آرشیو وبلاگ

لینکستان وبلاگ

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

زبیر هم منا اهل البیت بود!

به نام خدا

یکی از مخاطبین وبلاگ برای پست "دست و پا زدن های آخر هاشمی" با نام سردار کامنتی را گذاشته بودند که بهتر دیدم برای روشن شدن ذهن این دوست عزیز و همه ی همفکرانشان توضیحی را عرض نمایم.

متن کامنت: (به جای سه نقطه از الفاظ رکیکی استفاده شده بود که از بیان آن ها معذورم)

سردار

تایید نشده ، آشکار

یکشنبه 13 فروردین 91 01:59

...

رییس جمهورتون با تخریب هاشمی رای آورد و الانم خوب ... شما کرد به ولله رهبر رو هم قبول نداره.

هنوز خیلی مونده تا مظلومیت هاشمی این یار امام و رهبری بگیره شما ها رو یه کم بشین فکر کن به دور از تعصبات بعد ببین به چه نتیجه ای میرسی

هاشمی که جوانیش رو تو زندان شاه ملعون به سر کرد به نظر تو با این سن به دنیا دل بسته این حرفها رو تو ناحیه مقاومت ... یاد دادن ما باید بصیرت داشته باشیم یه سری آقایون دارن پول میگیرن این حرفها رو میزنن تو واسه چی میزنی آخرتت رو به دنیای آقایون نفروش هرکی رو میذارن تو قبر خودش به ولله باید جواب بدی.

...

سلام علیکم

حق بود که به خاطر به کار بردن الفاظ رکیک در نوشته ی شما اصلن به آن پاسخ نمی دادم اما چون احتمال دادم که این جمله ها را از سر غفلت نوشته باشید بهتر دیدم با شما چند کلامی را در میان بگذارم.

درست است که در همه ی انتخابات های 33 سال گذشته و بالاخص در انتخابات 88 تخلفاتی انجام شده اما تا آنجا که من به یاد دارم این ستادهای جناب هاشمی بودند که در انتخابات 84 برای رای نیاوردن آقای احمدی نژاد از هیچ کار قانونی و غیر قانونی و اخلاقی و غیر اخلاقی فروگذار نکردند. تکلیف انتخابات 88 هم که روشن است، به اعتراف نزدیکان آقای هاشمی، ایشان دستور مستقیم و موکد داده بودند که هر کاری می توانید انجام دهید، هر کسی رییس جهور شود فقط نگذارید احمدی نژاد رییس جمهور شود.

و باز هم درست است که احمدی نژاد اشتباهاتی داشته اما آیا شما از عاقبت قسم جلاله ای که برای تهمت زدن به ایشان خورده اید از خدا نمی ترسید، احمدی نژاد بار ها گفته که من سرباز رهبری هستم.

در مطلب مورد اشاره ی شما نه صحبت از یار امام بودن رفسنجانی است و نه زندان رفتن های ایشان. همان امام (ره) فرمودند که ملاک حال فعلی افراد است، اگر کسی در جوانی در مسیر صحیح قدم بر می داشته دلیل نمی شود که در کهن سالی هم همان مسیر را ادامه دهد، زبیر هم چنان مقامی داشت که حضرت رسول (ص) در موردشان فرمودند: زبیر منا اهل البیت! اما آخر و عاقبتش چه شد؟! مگر غیر از این است که دنیا طلبی به سراغش آمد.

ما مکلف به انجام وظیفه ایم و وظیفه ای که اسلام، قرآن و ولایت بر عهده ی ما گذاشته روشنگری است، تبیین حقیقت است، باز کردن گره های ذهنی است، اسلام ما اسلام اهل بیت (ع) و امام روح الله (ره) است که با هیچ قدرتمند فاسدی سر سازش نداشت، چه آخوند زندان رفته چه طاغوتی لامذهب.

و در نهایت حتمن که هرکسی را در قبر خودش می خوابانند و حتمن که در مقابل گفته هایمان مسئولیم، و حتمن در برابر سکوت هایمان نیز مسئولیم.

یا علی

درباره وبلاگ

به نام خدا

این وبلاگ شخصی است و تمام مطالب آن، نظرات شخص من است.

اینجا مکانی است برای بیان اندیشه ها، عقاید و دغدغه هایمان، با نظرات و سوال های خود به روشن تر شدن حقیقت کمک کنید.

نوشته های کوتاه شما در قسمت کامنت ها و مطالب بلندتر در صفحه ی اصلی وبلاگ (یادداشت میهمان) عنوان می شود.

اختلاف نظر ما موجب بالندگیست، لطفن از ارسال کامنت های اهانت آمیز بپرهیزید.

یا علی
مدیر وبلاگ : یونس الف

آخرین پست ها

جستجو

نویسنده