تبلیغات
یک قدم تا خورشید - خاتمی، منافق دو جانبه (قسمت سوم از سه گانه ی بعد از انتخابات)
یک قدم تا خورشید
مپندار که تنها عاشوراییان را بدان بلا آزموده اندو لا غیر.../صحرای بلا به وسعت همه تاریخ است.

پیوندهای روزانه

موضوعات وبلاگ

آرشیو وبلاگ

لینکستان وبلاگ

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

خاتمی، منافق دو جانبه (قسمت سوم از سه گانه ی بعد از انتخابات)

به نام خدا

انتخابات مجلس نهم برگزار شد و حالا که روز ها از آن واقعه گذشته، در جوی آرام، بهتر می توان به اتفاقی که در حاشیه ی انتخابات رخ داد، پرداخت.

شاید یکی از غیر منتظره ترین و عجیب ترین اخبار دوازدهم اسفندماه 90 برای هر ایرانی شرکت سید محمد خاتمی در انتخابات و رای دادن وی در یکی از ستاد های دور افتاده و به صورت مخفی بود. غیرمنتظره و عجیب از این لحاظ که خاتمی تا قبل از انتخابات یکی از بزرگترین موافقان تحریم انتخابات بود و طرفداران جنبش سبز و اصلاحات در ایران  را به تحریم انتخابات تشویق می کرد، هرچند محمد خاتمی بعد از انتخابات بالکل تحریم انتخابات را تکذیب کرد و در واقع سعی داشت این جور به افکار عمومی نشان دهد که من نظری در مورد تحریم انتخابات نداشتم لیکن صحبت ها و موضع گیری های وی قبل از انتخابات از جمله: "همه ی نشانه ها دلالت بر این دارد که نباید در انتخابات شرکت کنیم" و "شرکت در انتخابات معنایی ندارد"، کاملن نشان از بی اعتمادی او نسبت به انتخابات و تایید پروژه ی تحریم انتخابات جنبش سبز توسط وی داشت. خاتمی بعد از انتخابات در نامه ای این طور مدعی شد که: "استراتژی عدم معرفی نامزد و ارائه لیست هیچگاه به معنای تحریم انتخابات نبود"، اما انگار حافظه ی ایشان یاری نمی کند که چطور برای نظام شرط و شروط تعیین می کردند و بعد از این که نظراتشان حاصل نشد ملت را به عدم شرکت در انتخابات تشویق می کردند و این درست در حالی بود که اصلاح طلبانی از جمله کواکبیان بیانیه های مختلف تحریم را از سوی جنبش سبز رد می کردند و موضعشان کاملن مشخص بود.

حال سوال اینجاست که:

شرایط در روز انتخابات یک باره چه فرقی کرد که سید اصلاحات به این سرعت نسبت به نظام و انتخابات فرمایشی آن!! اعتماد حاصل نمود و برای اینکه سهم کوچکی حتا به اندازه ی یک رای در تعیین سرنوشت ایران عزیز و تایید نظام اسلامی داشته باشد خودش را به سرعت به یکی از ستادهای دور افتاده ی (!) اخذ رای رسانید و رای خود را در صندوق انداخت.

اگر خاتمی حقیقتن انتخابات را در ایران قابل اعتماد می داند، پس آن پروژه ی تقلب که 2 سال پیش به کمک دوستانش راه انداخت و این همه با احساسات جوانان مملکت بازی کرد و این همه برای ایران عزیز  چالش ایجاد کرد و این همه هزینه به مملکت تحمیل کرد، چه بود؟

و اگر خاتمی واقعن به انتخابات و نظام بدبین است و اعتقاد به تقلب در انتخابات 88 و دیگر انتخابات ها دارد پس چرا در انتخابات شرکت کرد؟ آن هم مخفیانه؟!

 

البته جواب این سوال ها روشن است، خاتمی خودش با همین انتخابات فرمایشی!! رییس جمهور شد پس چطور می تواند آن را قبول نداشته باشد؟!

نکته این جاست که او می داند پروژه تقلب لو رفته و حالا بچه مدرسه ای ها هم می دانند که تقلب یک دستور دیکته شده از طرف سیا و موساد و ام آی سیکس بود، او نمی خواهد مثل موسوی و کروبی و منتظری و امثالهم باشد و تاریخ برای همیشه مهر حماقت بر پیشانی اش بزند، پس در انتخابات شرکت می کند تا خودش را درون نظام حفظ کند. در مورد وقایع سال 88 هم برای خاتمی و دیگر فتنه گران همه چیز مشخص بود، اما آن ها به تنها چیزی که فکر نمی کردند پاسخی بود که باید در یوم الحشر در مورد آن خون ها و آن فساد بزرگ به خداوند متعال می دادند.

سید آنچه گویا نیوز و بالاترین بعد از انتخابات به آن می رسند (1) را قبل از انتخابات می فهمد چون او 8 سال رییس جمهور ایران بوده و تحلیل این شرایط برایش کار سختی نیست، او نمی خواهد یک بازنده باشد، پس درانتخابات شرکت می کند.

با این حال او انتخابات را تحریم می کند تا چهره ی یک مخالف را تا همیشه حفظ کند و همچنان برای ساده لوحان که تعدادشان هم کم نیست سید محمد خاتمی باقی بماند.

آن چه برای عقلا مثل روز روشن است، آن است که خاتمی یک فتنه گر است و ماهیت فتنه گری نفاق است.


پی نوشت:

1-      گویا نیوز: تحریم انتخابات گل به دروازه ی اپوزیسیون بود.

بالاترین: ما در انتخابات شکست خوردیم و بیانات آیت الله خامنه ای در دیدار مجلس خبرگان که با اعتماد به نفس و از موضع قدرت بود نشانگر همین موضوع است.

درباره وبلاگ

به نام خدا

این وبلاگ شخصی است و تمام مطالب آن، نظرات شخص من است.

اینجا مکانی است برای بیان اندیشه ها، عقاید و دغدغه هایمان، با نظرات و سوال های خود به روشن تر شدن حقیقت کمک کنید.

نوشته های کوتاه شما در قسمت کامنت ها و مطالب بلندتر در صفحه ی اصلی وبلاگ (یادداشت میهمان) عنوان می شود.

اختلاف نظر ما موجب بالندگیست، لطفن از ارسال کامنت های اهانت آمیز بپرهیزید.

یا علی
مدیر وبلاگ : یونس الف

آخرین پست ها

جستجو

نویسنده