تبلیغات
یک قدم تا خورشید - پیروزی ملت (قسمت اول از سه گانه ی بعد از انتخابات)
یک قدم تا خورشید
مپندار که تنها عاشوراییان را بدان بلا آزموده اندو لا غیر.../صحرای بلا به وسعت همه تاریخ است.

پیوندهای روزانه

موضوعات وبلاگ

آرشیو وبلاگ

لینکستان وبلاگ

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

پیروزی ملت (قسمت اول از سه گانه ی بعد از انتخابات)

به نام خدا

این نوشتار به همراه دو نوشتار دیگر سعی می کند سه موضوعی که در انتخابات این دوره ی مجلس شورای اسلامی کشورمان رقم خورد و شاید کمتر به آن ها پرداخته شد را بررسی کند. این سه گانه با موضوعات "پیروزی ملت"، "دست و پا زدن های آخر هاشمی" و "خاتمی منافق دو جانبه" ارائه می شود.

.

شاید از شنیدن این جمله که انتخابات روز 12اسفند موفقیت بزرگ دیگری برای ملت ایران رقم زد خسته شده باشید و حتا آنرا یک جمله ی تبلیغاتی بدانید اما واقعیت امر اینگونه نیست.

تصور کنید یک روز صبح از خواب بیدار شوید و ببینید که فیلی بر فضای آسمان خانه ی شما پرواز می کند! چقدر شگفت زده می شوید؟! آن را به همه ی همسایه ها نشان می دهید، از آن عکس و فیلم می گیرید، مطمئنن خبرنگارها و شبکه های مختلف تلویزیونی و ماهواره ای نیز برای تهیه ی خبر از این اتفاق شگفت انگیز به خانه و محله ی شما می آیند و تا مدت ها در هر محفلی در هر کجای دنیا صحبت از پرواز کردن یک فیل است.

حال اگر این اتفاق برای یک ماه تکرار شود چطور؟ برای دو ماه چطور؟ برای یک سال و 10 سال چطور؟ اگر چندین سال متوالی هر روز فیل ها بر فراز آسمان پرواز کنند آیا باز هم همان قدر شگفت زده می شوید که اولین و دومین بار پرواز کردن یک فیل را دیدید؟! مطمئنن اینطور نیست. چه اتفاقی افتاد؟ آیا پرواز یک فیل امری عادی است؟ نه، پروازکردن یک فیل همچنان یک اتفاق باور نکردنی است منتها این اتفاق برای شما به یک امر تکراری و عادی تبدیل شده.

قصه ی انتخابات در ایران هم دقیقن مشابه همین قصه است، مشارکت بیش از 64 درصد از واجدین شرایط در انتخابات در میان انواع نظام های مادی حاکم بر دنیای امروز اتفاقی بزرگ است اما آنقدر ملت ما مشارکت های 60 درصدی و 70 درصدی و 80 درصدی در امور سیاسی مملکت اسلامیمان را رقم زده که این برای مردم ما امری عادی تلقی می شود، اما باور کنیم که دنیا هنوز هم از اینهمه وفاداری یک ملت به آرمان های اولیه ی انقلابش در بهت است، آنهم انقلابی که مدام در معرض توطئه و تحریم و تهدید و فتنه انگیزی بوده، برای همین است که درست بعد از انتخابات لحن صحبت و ادبیات سران جنایتکار کشور های غربی و اسراییل 180 درجه تغییر می کند، تا قبل از انتخابات صحبت از افزایش تحریم ها و نخریدن نفت و حمله به ایران است، اما درست بعد از انتخابات صحبت از احترام متقابل و مذاکره بدون پیش شرط است!! جای تعجب نیست که رهبر انقلاب حضور در انتخابات را ضامن بقای نظام و استقلال میهن اسلامی می داند.

یک 12 اسفند کار صدها و هزاران ساعت مذاکره و دیپلماسی را انجام داد و این یعنی موفقیت بزرگ ملت ایران.

درباره وبلاگ

به نام خدا

این وبلاگ شخصی است و تمام مطالب آن، نظرات شخص من است.

اینجا مکانی است برای بیان اندیشه ها، عقاید و دغدغه هایمان، با نظرات و سوال های خود به روشن تر شدن حقیقت کمک کنید.

نوشته های کوتاه شما در قسمت کامنت ها و مطالب بلندتر در صفحه ی اصلی وبلاگ (یادداشت میهمان) عنوان می شود.

اختلاف نظر ما موجب بالندگیست، لطفن از ارسال کامنت های اهانت آمیز بپرهیزید.

یا علی
مدیر وبلاگ : یونس الف

آخرین پست ها

جستجو

نویسنده